Digital Utsikt  slår seg sammen med Golden Brush før årets sesong 2022/2023, og endrer navn til Digital Brush,

  1. Begge lag har mistet flere spillere før årets sesong, men ambisjonene er like store.
  2. Thomas avtrer som skipp før årets sesong. Ikke fordi han har spilt dårlig, men fordi det nye laget er stjernespekket.
  3. Knut Ivar trer inn som en erfaren skip, og med dette er vi blitt et satselag.
  4. Lagleder er (ny stilling)
  5. Spillerkjøpsansvarlig er (ny stilling)
  6. Psykolog er (ny stilling)

Med dette laget stiller Digital Brush seg i en særklasse innen norsk curling og kommer til å sette en høy standard i Lillehammer Curlingklubbs 1.divisjon.

Kontaktperson: NNN
Telefon: (+47)
Epost: NNN

Navn
Thomas Myrhaug (Lagets ydmyke trener og skipp)
Nasjonalitet
norNorge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022
Navn
Lolita Liakaite (Lagets gravide spiller og dermed vår nye oppmann)
Nasjonalitet
ltuLitauen
norNorge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022
Navn
Bjørn Egil Nybakken (Spillerkjøp og regelfrik)
Nasjonalitet
norNorge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022
Navn
Camilla Kristensen (Comback-star)
Nasjonalitet
norNorge
Sesonger
2017/2018, 2018/2019, 2021/2022

Lillehammerserien 2022/2023 1.div

#LagKGBST+-+/-P
1SIL BIL Krøven60424324198
2Digital Brush4031241866
3JOKE Curlers61334331126
4SIL BIL Sleiva Curlers61333235-36
5Team Knappen50.5324423216
6Team Nasjos40312211116
7Veidekke 152.5141547-322
8Det Glatte Lag4304842-340
DatoHjemResultaterBorteTid
Digital BrushVeidekke 1
SIL BIL Sleiva CurlersDigital Brush
Digital BrushSIL BIL Krøven
Digital BrushTeam Knappen
JOKE CurlersDigital Brush
Digital BrushDet Glatte Lag
Digital BrushTeam Nasjos
Veidekke 1Digital Brush
Team KnappenDigital Brush
Digital BrushSIL BIL Sleiva Curlers
SIL BIL KrøvenDigital Brush
Digital BrushJOKE Curlers
Det Glatte LagDigital Brush
Team NasjosDigital Brush
Digital BrushDNB Lillehammer
Digital BrushTeam Knappen
Digital BrushVeidekke 1
SIL BIL Sleiva CurlersDigital Brush
SIL BIL KrøvenDigital Brush
Digital BrushTeam Nasjos
DNB LillehammerDigital Brush
Digital BrushJOKE Curlers
Team KnappenDigital Brush
Digital BrushSIL BIL Krøven
Team NasjosDigital Brush
Veidekke 1Digital Brush
JOKE CurlersDigital Brush
Digital BrushSIL BIL Sleiva Curlers
Veidekke 1Digital Brush
Digital BrushSIL BIL Sleiva Curlers
Digital BrushSIL BIL Krøven
Team MosetertoppenDigital Brush
Digital BrushTeam Nasjos
Team KnappenDigital Brush
Digital BrushJOKE Curlers
Veidekke 1Digital Brush
Digital BrushCurlingkongene
SIL BIL Sleiva CurlersDigital Brush
Digital BrushTeam Knappen
Team MosetertoppenDigital Brush
Randgård WoodpeckersDigital Brush
Digital BrushSIL BIL Krøven
Digital BrushSIL BIL Sleiva Curlers
CurlingkongeneDigital Brush
Team KnappenDigital Brush
Digital BrushTeam Mosetertoppen
Digital BrushRandgård Woodpeckers
Digital BrushVeidekke 1
SIL BIL KrøvenDigital Brush
CurlingkongeneDigital Brush
Digital BrushSIL BIL Krøven
Digital BrushRandgård Woodpeckers
Team KnappenDigital Brush
Digital BrushTeam Mosetertoppen
Digital BrushSIL BIL Sleiva Curlers
Digital BrushCurlingkongene
SIL BIL KrøvenDigital Brush
Randgård WoodpeckersDigital Brush
Digital BrushTeam Knappen
Team MosetertoppenDigital Brush
SIL BIL Sleiva CurlersDigital Brush
GjensidigeDigital Brush
Det Glatte LagDigital Brush
Digital BrushHABIL
Digital BrushÅlsbygda
Digital BrushVeidekke 2
FYKDigital Brush
Digital BrushTeam Mosetertoppen
Det Glatte LagDigital Brush
Digital BrushHABIL
GjensidigeDigital Brush
ÅlsbygdaDigital Brush
Digital BrushVeidekke 2
FYKDigital Brush
Digital BrushTeam Mosetertoppen
Digital BrushGjensidige
Digital Brush
GLØRDigital Brush
Digital BrushEidsiva High Tariff’s
Digital Brush
SveaDigital Brush
Statens VegvesenDigital Brush
GLØRDigital Brush
Digital BrushTeam Mosetertoppen
Digital BrushDNB Lillehammer
Digital BrushStatens Vegvesen
Digital BrushGjensidige
DNB LillehammerDigital Brush
SveaDigital Brush
Digital Brush
Eidsiva High Tariff’sDigital Brush