Eidsiva Bredbånd var et nytt bekjentskap sesongen 2019/2020. Har laget allerede fått så mye erfaring at de kan kjempe i toppen. Det blir spennende å se.

Kontaktperson: Even Skoglund
Telefon: (+47) 992 88 203
Epost: even.skoglund@eidsiva.no

Lillehammerserien 2020/2021

#LagKGBST+-+/-P
1Gausdal Land705243251810
2Statens Vegvesen705248262210
3Askus71435132198
4Team Blanda drops71434230128
5Eidsiva Bredbånd72343540-56
6MHF (yngre junior)7234434036
7Seniorene72342741-146
8Sparebank 1 Gudbrandsdal74161570-552
DatoHjemResultaterBorteTid
Norsk RikskringkostingEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndStatens Vegvesen
MHF (yngre junior)Eidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndAskus
Team Blanda dropsEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndSparebank 1 Gudbrandsdal
SenioreneEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndMHF (yngre junior)
AskusEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndTeam Blanda drops
Sparebank 1 GudbrandsdalEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndNorsk Rikskringkosting
Eidsiva BredbåndSeniorene
Statens VegvesenEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndAskus
MHF (yngre junior)Eidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndStatens Vegvesen
Team Blanda dropsEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndGausdal Land
Eidsiva BredbåndSeniorene
Sparebank 1 GudbrandsdalEidsiva Bredbånd
Gausdal LandEidsiva Bredbånd
Team Blanda dropsEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndTeam Luggum Sjogg
Eidsiva BredbåndStatens Vegvesen
Golden BrushEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndGausdal Land
Eidsiva BredbåndTeam Blanda drops
Team Luggum SjoggEidsiva Bredbånd
Statens VegvesenEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndGolden Brush
Gausdal LandEidsiva Bredbånd
Team Blanda dropsEidsiva Bredbånd
Eidsiva BredbåndTeam Luggum Sjogg
Eidsiva BredbåndStatens Vegvesen
Golden BrushEidsiva Bredbånd