Gausdal Land kom med i sesongen 2019/2020 av Lillehammerserien. Det blir spennende å se om et år på isen gjør utslag i kommende sesong.

Kontaktperson: Lars Magnus Nomerstad
Telefon: (+47) 994 66 580
Epost: lno@gaus.no

Lillehammerserien 2020/2021

#LagKGBST+-+/-P
1Gausdal Land705243251810
2Statens Vegvesen705248262210
3Askus71435132198
4Team Blanda drops71434230128
5Eidsiva Bredbånd72343540-56
6MHF (yngre junior)7234434036
7Seniorene72342741-146
8Sparebank 1 Gudbrandsdal74161570-552
DatoHjemResultaterBorteTid
Golden BrushGausdal Land
Det Glatte LagGausdal Land
Gausdal LandHABIL
Gausdal LandFYK
Eidsiva High Tariff’sGausdal Land
Gausdal LandTeam Luggum Sjogg
Veidekke 2Gausdal Land
Gausdal LandDet Glatte Lag
HABILGausdal Land
FYKGausdal Land
Gausdal LandEidsiva High Tariff’s
Team Luggum SjoggGausdal Land
Gausdal LandVeidekke 2
Gausdal LandGolden Brush
Gausdal LandMHF (yngre junior)
Statens VegvesenGausdal Land
Gausdal LandTeam Blanda drops
Gausdal LandSeniorene
Eidsiva BredbåndGausdal Land
Gausdal LandSparebank 1 Gudbrandsdal
AskusGausdal Land
Gausdal LandEidsiva Bredbånd
Team Luggum SjoggGausdal Land
Gausdal LandStatens Vegvesen
Golden BrushGausdal Land
Team Blanda dropsGausdal Land
Eidsiva BredbåndGausdal Land
Gausdal LandTeam Luggum Sjogg
Statens VegvesenGausdal Land
Gausdal LandGolden Brush
Gausdal LandTeam Blanda drops
Gausdal LandEidsiva Bredbånd
Team Luggum SjoggGausdal Land
Gausdal LandStatens Vegvesen
Golden BrushGausdal Land
Team Blanda dropsGausdal Land