Her er en gammel traver i ny drakt. Laget var ute av serien i fjor, men har planer om å bygge et nytt storlag. Mer informasjon om laget Golden Brush kommer senere.

Kontaktperson: Knut Ivar Moe
Telefon:
Epost: knutivar@kimoe.no

Navn
Knut Ivar Moe
Nasjonalitet
norNorge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2019/2020

Lillehammerserien 2020/2021

#LagKGBST+-+/-P
1DNB Lillehammer606060154512
2Golden Brush62423727108
3HABIL72.543453968
4Veidekke 26242373078
5Team Luggum Sjogg63333034-46
6Eidsiva High Tariff’s64242637-114
7FYK64242141-204
8Det Glatte Lag76.5072659-330
DatoHjemResultaterBorteTid
Golden BrushHABIL
Golden BrushFYK
FYKGolden Brush
Golden BrushGausdal Land
Eidsiva High Tariff’sGolden Brush
Golden BrushTeam Luggum Sjogg
Veidekke 2Golden Brush
Det Glatte LagGolden Brush
Golden BrushEidsiva High Tariff’s
Team Luggum SjoggGolden Brush
Golden BrushVeidekke 2
HABILGolden Brush
Golden BrushDet Glatte Lag
Gausdal LandGolden Brush
Golden BrushDet Glatte Lag
Veidekke 2Golden Brush
Golden BrushDNB Lillehammer
HABILGolden Brush
Golden BrushFYK
Team Luggum SjoggGolden Brush
Golden BrushEidsiva High Tariff’s
Golden BrushTeam Luggum Sjogg
Statens VegvesenGolden Brush
Team Blanda dropsGolden Brush
Golden BrushGausdal Land
Golden BrushEidsiva Bredbånd
Team Luggum SjoggGolden Brush
Golden BrushStatens Vegvesen
Golden BrushTeam Blanda drops
Gausdal LandGolden Brush
Eidsiva BredbåndGolden Brush
Golden BrushTeam Luggum Sjogg
Statens VegvesenGolden Brush
Team Blanda dropsGolden Brush
Golden BrushGausdal Land
Golden BrushEidsiva Bredbånd
Golden BrushRandgård Woodpeckers
SIL BIL Sleiva CurlersGolden Brush
Golden BrushVeidekke 1
SIL BIL KrøvenGolden Brush
Golden BrushTeam Knappen
CurlingkongeneGolden Brush
Golden BrushRandgård Woodpeckers
SIL BIL Sleiva CurlersGolden Brush
Golden BrushVeidekke 1
SIL BIL KrøvenGolden Brush
Golden BrushTeam Knappen
CurlingkongeneGolden Brush
Golden BrushTeam Knappen
Golden BrushCurlingkongene
Golden BrushRandgård Woodpeckers
Golden BrushSIL BIL Sleiva Curlers
Golden Brush
Golden BrushSIL BIL Krøven
Golden Brush
Golden BrushTeam Knappen
Golden BrushCurlingkongene
Golden BrushRandgård Woodpeckers
Golden BrushSIL BIL Sleiva Curlers
Golden Brush
Golden BrushSIL BIL Krøven
Golden Brush