Her er en gammel traver i ny drakt. Laget var ute av serien i fjor, men har planer om å bygge et nytt storlag. Mer informasjon om laget Golden Brush kommer senere.

Kontaktperson: Knut Ivar Moe
Telefon:
Epost: knutivar@kimoe.no

Navn
Knut Ivar Moe
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2019/2020

Lillehammerserien 2020/2021

#LagKGBST+-+/-P
1DNB Lillehammer606060154512
2Golden Brush62423727108
3HABIL72.543453968
4Veidekke 26242373078
5Team Luggum Sjogg63333034-46
6Eidsiva High Tariff’s64242637-114
7FYK64242141-204
8Kringkosterne76.5072659-330
DatoHjemResultaterBorteTid