SIL Bil skifter navn til SIL BIL Krøven før sesongen 2019/2020. Tidligere har SIL BIL skiftet navn fra Lillehammer Sykehus BIL. Mer informasjon om laget kommer senere.

Kontaktperson: Eivind Svee
Telefon: (+47) 986 28 318
Epost: eivind.svee@sykehuset-innlandet.no

Navn
Stein Erik Johansen
Nasjonalitet
norNorge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022

Lillehammerserien 2022/2023 1.div

#LagKGBST+-+/-P
1SIL BIL Krøven60424324198
2Digital Brush4031241866
3JOKE Curlers61334331126
4SIL BIL Sleiva Curlers61333235-36
5Team Knappen50.5324423216
6Team Nasjos40312211116
7Veidekke 152.5141547-322
8Det Glatte Lag4304842-340
DatoHjemResultaterBorteTid
Team KnappenSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenDet Glatte Lag
Digital BrushSIL BIL Krøven
SIL BIL Sleiva CurlersSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenVeidekke 1
Team NasjosSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenJOKE Curlers
SIL BIL KrøvenTeam Knappen
SIL BIL KrøvenSIL BIL Sleiva Curlers
Det Glatte LagSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenDigital Brush
Veidekke 1SIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenTeam Nasjos
JOKE CurlersSIL BIL Krøven
SIL BIL Sleiva CurlersSIL BIL Krøven
DNB LillehammerSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenDigital Brush
SIL BIL KrøvenVeidekke 1
JOKE CurlersSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenTeam Knappen
Team NasjosSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenSIL BIL Sleiva Curlers
Digital BrushSIL BIL Krøven
Veidekke 1SIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenJOKE Curlers
Team KnappenSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenTeam Nasjos
SIL BIL KrøvenDNB Lillehammer
SIL BIL Sleiva CurlersSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenTeam Knappen
Digital BrushSIL BIL Krøven
JOKE CurlersSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenTeam Mosetertoppen
Veidekke 1SIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenTeam Nasjos
SIL BIL KrøvenTeam Mosetertoppen
SIL BIL KrøvenSIL BIL Sleiva Curlers
SIL BIL KrøvenRandgård Woodpeckers
SIL BIL KrøvenVeidekke 1
SIL BIL KrøvenTeam Knappen
CurlingkongeneSIL BIL Krøven
SIL BIL Sleiva CurlersSIL BIL Krøven
Digital BrushSIL BIL Krøven
Team MosetertoppenSIL BIL Krøven
Randgård WoodpeckersSIL BIL Krøven
Veidekke 1SIL BIL Krøven
Team KnappenSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenCurlingkongene
SIL BIL KrøvenDigital Brush
Digital BrushSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenRandgård Woodpeckers
Team KnappenSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenTeam Mosetertoppen
SIL BIL Sleiva CurlersSIL BIL Krøven
CurlingkongeneSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenDigital Brush
Randgård WoodpeckersSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenTeam Knappen
Team MosetertoppenSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenSIL BIL Sleiva Curlers
SIL BIL KrøvenCurlingkongene
Veidekke 1SIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenTeam Knappen
CurlingkongeneSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenGolden Brush
SIL BIL KrøvenRandgård Woodpeckers
SIL BIL KrøvenSIL BIL Sleiva Curlers
Veidekke 1SIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenTeam Knappen
CurlingkongeneSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenGolden Brush
Randgård WoodpeckersSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenSIL BIL Sleiva Curlers
SIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenSIL BIL Sleiva Curlers
CurlingkongeneSIL BIL Krøven
SIL BIL Krøven
Team KnappenSIL BIL Krøven
Golden BrushSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenRandgård Woodpeckers
SIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenSIL BIL Sleiva Curlers
CurlingkongeneSIL BIL Krøven
SIL BIL Krøven
Team KnappenSIL BIL Krøven
Golden BrushSIL BIL Krøven
SIL BIL KrøvenRandgård Woodpeckers