Sparebank 1 Gudbrandsdal stiller som nytt lag til sesongen 2020/2021. Vi har ikke hørt noe om ambisjonene til laget, og vi får følge med på laget utover i sesongendebuten.

Kontaktperson: Line Dahl Slapgard
Telefon: (+47) 960 94 552
Epost: lds@s1g.no

Lillehammerserien 2020/2021

#LagKGBST+-+/-P
1Gausdal Land705243251810
2Statens Vegvesen705248262210
3Askus71435132198
4Team Blanda drops71434230128
5Eidsiva Bredbånd72343540-56
6MHF (yngre junior)7234434036
7Seniorene72342741-146
8Sparebank 1 Gudbrandsdal74161570-552
DatoHjemResultaterBorteTid
Team Blanda dropsSparebank 1 Gudbrandsdal
Sparebank 1 GudbrandsdalSeniorene
Sparebank 1 GudbrandsdalNorsk Rikskringkosting
Eidsiva BredbåndSparebank 1 Gudbrandsdal
Sparebank 1 GudbrandsdalStatens Vegvesen
MHF (yngre junior)Sparebank 1 Gudbrandsdal
AskusSparebank 1 Gudbrandsdal
Sparebank 1 GudbrandsdalTeam Blanda drops
SenioreneSparebank 1 Gudbrandsdal
Norsk RikskringkostingSparebank 1 Gudbrandsdal
Sparebank 1 GudbrandsdalEidsiva Bredbånd
Statens VegvesenSparebank 1 Gudbrandsdal
Sparebank 1 GudbrandsdalMHF (yngre junior)
Sparebank 1 GudbrandsdalAskus
Sparebank 1 GudbrandsdalSeniorene
AskusSparebank 1 Gudbrandsdal
Sparebank 1 GudbrandsdalMHF (yngre junior)
Statens VegvesenSparebank 1 Gudbrandsdal
Sparebank 1 GudbrandsdalTeam Blanda drops
Gausdal LandSparebank 1 Gudbrandsdal
Sparebank 1 GudbrandsdalEidsiva Bredbånd