Vi tror Team Blanda drops har store ambisjoner for årets sesong. Kan dette være et av lagene som skal kjempe i toppen av divisjonen?

Kontaktperson: Eva Vollan
Telefon: (+47) 952 53 721
Epost: evavollan@gmail.com

Lillehammerserien 2020/2021

#LagKGBST+-+/-P
1Gausdal Land705243251810
2Statens Vegvesen705248262210
3Askus71435132198
4Team Blanda drops71434230128
5Eidsiva Bredbånd72343540-56
6MHF (yngre junior)7234434036
7Seniorene72342741-146
8Sparebank 1 Gudbrandsdal74161570-552
DatoHjemResultaterBorteTid
Team Blanda dropsSparebank 1 Gudbrandsdal
Norsk RikskringkostingTeam Blanda drops
Team Blanda dropsEidsiva Bredbånd
Statens VegvesenTeam Blanda drops
Team Blanda dropsMHF (yngre junior)
Team Blanda dropsAskus
Team Blanda dropsSeniorene
Sparebank 1 GudbrandsdalTeam Blanda drops
Team Blanda dropsNorsk Rikskringkosting
Eidsiva BredbåndTeam Blanda drops
Team Blanda dropsStatens Vegvesen
MHF (yngre junior)Team Blanda drops
AskusTeam Blanda drops
SenioreneTeam Blanda drops
Team Blanda dropsStatens Vegvesen
SenioreneTeam Blanda drops
Gausdal LandTeam Blanda drops
Team Blanda dropsEidsiva Bredbånd
Sparebank 1 GudbrandsdalTeam Blanda drops
Team Blanda dropsAskus
Team Blanda dropsMHF (yngre junior)
Statens VegvesenTeam Blanda drops
Team Blanda dropsEidsiva Bredbånd
Team Blanda dropsGolden Brush
Team Blanda dropsTeam Luggum Sjogg
Team Blanda dropsGausdal Land
Team Blanda dropsStatens Vegvesen
Eidsiva BredbåndTeam Blanda drops
Golden BrushTeam Blanda drops
Team Luggum SjoggTeam Blanda drops
Gausdal LandTeam Blanda drops
Statens VegvesenTeam Blanda drops
Team Blanda dropsEidsiva Bredbånd
Team Blanda dropsGolden Brush
Team Blanda dropsTeam Luggum Sjogg
Team Blanda dropsGausdal Land
StrandtorgetTeam Blanda drops
Team Blanda dropsVingar Curlingklubb
Team Blanda drops
Statens VegvesenTeam Blanda drops
Team Luggum SjoggTeam Blanda drops
Team Blanda dropsTeam Nasjos
Team Blanda dropsSVV Salt
Team Blanda dropsJOKE Curlers
Team Blanda dropsStrandtorget
Vingar CurlingklubbTeam Blanda drops
Team Blanda drops
Team Blanda dropsStatens Vegvesen
Team Blanda dropsTeam Luggum Sjogg
Team NasjosTeam Blanda drops
SVV SaltTeam Blanda drops
JOKE CurlersTeam Blanda drops
Idrettens Hus LillehammerTeam Blanda drops