Team Luggum Sjogg har store ambisjoner etter opprykket, og har så absolutt ikke ligget på latsiden i off-season. Det ryktes at flere av spillerne har kjøpt seg bordcurling og at mang en buksebak er sprukket i tørrtreningsfasen mot sesongstart.

Kontaktperson: Tom Idar Haugen
Telefon: (+47) 952 51 851
Epost: tomidar.haugen@ntg.no

Lillehammerserien 2020/2021

#LagKGBST+-+/-P
1DNB Lillehammer606060154512
2Golden Brush62423727108
3HABIL72.543453968
4Veidekke 26242373078
5Team Luggum Sjogg63333034-46
6Eidsiva High Tariff’s64242637-114
7FYK64242141-204
8Kringkosterne76.5072659-330
DatoHjemResultaterBorteTid